začátky scene ..!

16. února 2011 v 13:19 | Edínka |  Scene style
Začátky se Scene stylem nejsou zrovna nejšťastnější. Ze začátku určitě uslyšíte, jak vás každý jen buzeruje pomlouvá a říká že vypádete strašně a že máte strašně rozcuchaný vlasy a další kecy. Mno.. takže nejdříve by sis měla uvědomit, co je to vlastně za člověka, pokud je to člověk, který tě nezná, ignoruj ty jeho hnusný řeči. Pokud je však tvoje kámoška, měla by jsi však vysvětlit, že teprve se stylem začínáš a máš se ještě co učit a samozřejmě nesmíš zapomenout na tu větu: ,,Mám svůj vlastní styl!'' 

Máš problém s oblečením?.. No takže z mích zkušeností.. přišla jsem do školy.. v bílé sukni..ozdobných legínách a Scene triku s dortíkem a hned sem slyšela ty kecy..: ,, Ty deš na karneval?'' Mno.. takže sem je tam pěkně sprdla a vysvětlila co právě to všechno obnáší. Po pár dnech, sem vylovila pár starých věcí ze skříně, trochu je poupravila a už sem měla Scene trička.., jedno mi však darovala kámoška.  

Takže.. jak už sem říkala, začátky Scene stylu nejsou zrovna dvakrát hezký, ale dá se to přežít. Mám už svoje vlastní zkušenosti..! Všechno sem napsala tak sem prožila,zažila,prožívám a zažívám! Někteří lidi, ke mě pořád mají odpor a mají pořád samí urážky a kecy, ale většina se už uklidnila, protože sem na sobě začala makat. Mno hlavní je BÝT SAMA SEBOU!
začátky :)
                                  
začátky :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.